Prodej rodinného domu 2058 m² Modlany

Cena: 9 800 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje ve výhradním zastoupení prodej luxusního domu s pozemkem o celkovém rozměru 2 058m². Součástí prodeje je velká bytová jednotka/dům/ 7+1+2 terasy v patře, rozlohou okolo 150m². Na jedné straně bytové jednotky se nachází 4 pokojové místnosti a terasa. Dále kuchyň a koupelna s WC. Na druhé straně v patře jsou další 3 místnosti včetně druhé terasy. V přízemí pak kuchyň s barem a prostorem obývacím vhodným taktéž pro firemní prezentace. 3x sociální zázemí, oddělené dámské od pánských. Kotelna a další 2 využitelné větší místnosti, prosklená zimní zahrada. Tento prostor se nabízí k vystavení prezentací, výrobků, k posezení s výhledem do okolí a jiné. Pod budovou se nachází garáž a velký skladovací prostor.
Budova leží na okraji obce Drahkov, hned pár metrů od Teplic, s výhledem do okolí. Zastavěná plocha 251m². Velké parkovací místo, využitelné pro svá osobní vozidla, tak i pro firemní.
Vytápění budovy je řešeno rozvodem z velkokapacitního plynového zásobníku, který je umístěn na pozemku.
Nemovitost nabízí širokou možnost využití:

Např.
-luxusní bydlení v klidném prostředí,
-skladovací prostory,
-k prezentaci výrobků,
-parkovací místa pro firemní vozy, včetně zázemí,
-k podnikání různého zaměření.

Díky poloze obce Drahkov, která leží 500 m od města Teplice, se jedná o vyhledávanou a žádanou lokalitu. Všechny budovy jsou vhodným zázemím pro firmy, investory, podnikatele, kteří vyhledávají osobní a klidné podnikání poblíž přírody.

Koupi lze financovat z hypotečního úvěru, který Vám rádi pomůžeme vyřídit.
Pro více informací mě neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 640441.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 2058 m² Modlany

Srpen 25th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.