Prodej rodinného domu 204 m² Praha 5, Jinonice

Cena: 0 Kč, Představte si moderní bydlení ve vilové oblasti v Jinonicích na Praze 5. Zároveň místo, ze kterého máte k tepu velkoměsta stejně blízko jako k harmonickému klidu přírody. Rodinný dům se zahrádkou, 2 terasami, venkovním i garážovým stáním pro Vaše automobily a s promyšlenými, variabilními prostory, které se přizpůsobí požadavkům celé Vaší rodiny.

Tento městský řadový dům je velice vzdušný s dostatkem denního světla. Na zahradě, kam se dostanete skrz vlastní branku, najdete první parkovací stání. To druhé je v uvnitř v garáži.
Standardně dům dodáváme v přízemí s obývacím prostorem a přípravou pro kuchyňský kout. V 1.patře jsou pak až tři ložnice.

Obytný prostor v nejvyšším patře domu se dodává jako otevřený prostor, ale lze jej využít různými způsoby. Jako 4. ložnici, velkou hernu pro děti, tichou pracovnu nebo například ateliér. Prostor má přípravu na další koupelnu, či kuchyň. Nebo si dokonce můžete užívat ve vlastním wellness se soukromou saunou.
Je to jen na Vás!

Variantně můžeme dům upravit tak, že na přízemí budovy je garsoniéra. Do prvního patra se pak přesune obývací prostor s kuchyňským koutem. Ložnice se úzpůsobí dle požadovaných počtů mezi 1. a 2. patro.
A to nejlepší na konec. Obě strany domu nabízí terasy pro úžasné chvíle oddychu, přičemž ta ve 2. patře přidá ještě krásný výhled navrch.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 204 m² Praha 5, Jinonice

Září 13th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.