Prodej rodinného domu 203 m² Mníšek pod Brdy

Cena: 8 840 000 Kč, Dům za dobrou cenu v nejvyhledávanější lokalitě posledních let, v Mníšku pod Brdy. Kvůli své rychlé dostupnosti do hlavního města, navíc 2 minuty od domu je vlaková i autobusová zastávka. Pro trvalý pobyt nebo rekreační bydlení? Obojí splňuje dům s velikou zahradou v Mníšku pod Brdy; veliká zahrada pro zahrádkáře, vedlejší stavby pro kutily.

Rodinný dům upravovaný majitelem k pohodlnému a příjemnému bydlení. Topení je v přízemí podlahové a současně i krbové s vložkou pro ohřev topných těles. Dole i nahoře je koupelna a samostatné WC. Dům má vlastní studnu, kde je stále i v době sucha dostatek vody, současně je ale připojen na městský vodovod a odpadovou kanalizaci. Součástí je velká garáž uzavřená el. vraty, za ní je malý skladovací prostor, využitelný také jako samostatná klubovna nebo umělecká dílna.

Vedlejší stavby jsou používány jako uzamykatelná garáž pro zahradní stroje a příslušenství, nebo kolny pro palivové dřevo. Veliká zahrada 1586m² je rozdělena na část sadu s ovocnými stromy a část okrasnou. Zeleň se již těší na nového majitele, volá po pravidelné údržbě a péči. Přes ulici je penzion s restaurací. Do lesa je to volnou chůzí 10 min.

Nákupní možnosti a lékařský dům jsou 5 min autem v centru Mníšku pod Brdy, v posledních letech dynamicky rozvíjejícím se městě, které je strategicky na dálnici D4 20 min z Prahy. Autobusové spojení pražské integrované dopravy PID každých 25 min. Pro další informace a prohlídku jsme kdykoliv k dispozici. Ev. číslo: 644356.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 203 m² Mníšek pod Brdy

Květen 1st, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.