Prodej rodinného domu 202 m² Žďár nad Metují

Cena: 8 200 000 Kč, Nabízím k prodeji moderní, slunný, rodinný dům v klidné části obce Žďár nad Metují (okr.Náchod). Výstavba 1997, kolaudace RD proběhla v roce 1998. Nemovitost disponuje jednou částečně otevřenou, jednou uzavřenou terasou (1x zimní terasa se vstupem do sklepa a prádelny) s orientací J a Z, obě terasy jsou zastřešeny; bazénem (J), dvougaráží a prostorným psím kotcem. Kolem domu je udržovaná, okrasnými jehličnany a květinami osázená zahrada o ploše 1.058 m². Součástí zahrady je bazén s posuvným zakrytím. V klidném sousedství se nachází architektonicky podobné nemovitosti, takže není narušen okolní ráz zástavby RD. Dispozice: přízemí – kuchyň, prostorný a slunný obyvací pokoj s kachlovými kamny, ložnice, vstupní hala s krbem; podkroví – 3 pokoje, kuchyň s prostorným obyvacím pokojem. V podkroví je z každého pokoje vstup na balkón. Sklep: luxsní prádelna + 7 dalších místností (u některých možné vytápění, koberec..). Většina vybavení domu zůstane po dohodě novým majitelům a nenavyšuje cenu domu.
Nemovitost je možné využít jako dvě bytové jednotky nebo jeden velmi prostorný RD pro větší nebo náročnější rodinu s možností kanceláří ve sklepních prostorech. Do podkroví vedou schody ze zádveří a nijak se případně nenarušuje bydlení v přízemí. Vytápění zajištěno elektrokotlem, v přízemí podlahové topení s možností teplotního ovládání každé místosti; v podkroví přímotopy. Ohřev teplé vody zajištěn 2 boilery: jeden v prádleně (sklep), druhý na půdě nad koupelnou. Podlahy: přízemí španělská dlažba kvůli podlahovému topení a kvalitnímu vedení tepla; podkroví beton + koberce. Okna: plastová dvojskla. Cihla: YTONG, střecha: Bramac; zatepleno skelnou vatou + parozábrana. Dům je připojen na veškeré sítě. Kanalizace je svedena do septiku s přepadem do veřejné kanalizace
Dostupnost do spádového města: Police nad Metují 3km. Dostupnost do větších měst: Broumov 16km, Trutnov 30km, Náchod 20km. Vlaková zastávka do 5min chůze, zastavuje i spěšný vlak pro snadnější možnou dopravu za prací bez automobilu a to ve směru Náchod, Trutnov, Broumov.
Okolní krásná příroda je součástí CHKO Broumovsko. Oblast nabízí čisté ovzduší, jistotu kvalitní pitné vody (Tomma) a nádhernou přírodu vhodnou ke všem celoročním sportovním aktivitám (Adršpachšké a Teplické skály, Javoří hory, Broumovské stěny s vyhledávanou Kovářovou roklí, Maršovské údolí, hraniční pohoří Bor a Hejšovina, Krkonoše i Orlické hory v přjatelném dosahu. Žďár nad Metují se nachází v nadmořské výšce 441mnm, žije zde 663 obyvatel a první zmínka souvisí s řádem benediktýnů ve 13.století. Okolní dominantou Žďáru je stolová hora Ostaš. Veškeré služby zajišťuje město Police nad Metují, ve Žďáru je MŠ a málotřídní škola s 1.až 5. postupným ročníkem.
Nemovitost je velice zajímavá a rozhodně si zaslouží prohlídku. (více fotodokumentace možné zaslat na vyžádání, informace též) Ev. číslo: 24932.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 202 m² Žďár nad Metují

Únor 14th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.