Prodej rodinného domu 200 m² Velké Petrovice

Cena: 1 550 000 Kč, exkluzivní prodej chalupy se zahradou v okrajové částí obce Velké Petrovice (CHKO Broumovsko). Příjezd k nemovitosti po obecní komunikaci.
Chalupa prochází částečnou rekonstrukcí (vybrané podlahy, očištěné omítky, nově zaveden obecní vodovod, nový elektrický rozvaděč atd.).
Jedná se o zděnou přízemní chalupu rozdělenou na obytnou část – hlavní obytná místnost 40 m² s orientaci východ/jih. Připojení na komín s možností vybudování krbových nebo kachlových kamen. Dále vstupní chodba – vstup do malé místnosti s klenutými stropy (dříve chlívek), místnosti pro koupelnu, samostatné WC. Prostorný sklep pod hlavní obytnou místností. Po původních dřevěných schodech přístup na půdu cca 200 m² rozdělené na menší 30 m² a větší část. Na půdě ještě přístup na tzv. hambálka. Dřevěné krovy jsou v dobrém stavu. Střešní krytina je eternit. Na obytnou část navazuje garáž/dílna s vlastním vjezdem.
IS: nemovitost je napojena na obecní vodovod, elektrika v novém rozvaděči. Odpady svedeny do původní jímky. Topení vzhledem k probíhající rekonstrukci není uvedeno v provoz.
Na chalupu navazuje rozsáhlý pozemek. První část je v bezprostředním okolí chalupy – svaz na západní straně s plošinou – 390 m² (ovocné stromy, keře). Jižní část zabírá toho času zarostlý pozemek o výměře 953 m² rovněž přístupný z místní obecní nezpevněné kanalizace. Část pozemku o výměře cca 200 m² byla v minulosti zastavěna a lze opět využít k výstavbě.
Nemovitost se nachází v okrajové části obce Velké Petrovice na jižním konci původní zástavby. Neprůjezdní komunikace zajišťuje klid a soukromí. Do centra obce je 5 minut chůze (autobus). Obec Velké Petrovice má vlastní obecní úřad, prodejnu potravin, mateřskou školku. Hlavní silnice II/303 je s autobusovým spojením do Police nad Metují, Broumova, Hronova a Náchoda je vzdálena 1,5 km. Železniční stanice Police nad Metují 1,5 km. Veškerá občanská vybavenost je v 5 km vzdálené Polici nad Metují nebo Hronově (6 km).
Nemovitost je vhodná po dokončení rekonstrukce k trvalému bydlení nebo rekreaci, případně k drobného hospodaření.
Doporučujeme prohlídku. Ev. číslo: 25243.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 200 m² Velké Petrovice

Březen 30th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.