Prodej rodinného domu 200 m² Včelákov

Cena: 4 998 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej rodinného domu o užitné ploše cca 200 m², dispozice 4+1 s prostorem pro technické zázemí. v kterém nedávno započala rekonstrukce. V roce 2013 – 2014 bylo provedena podříznutím izolace proti spodní zemní vlhkosti, vnitřní betonové podlahy, rekonstrukce krovů + ošetření proti dřevomorce, pozinkované okapy, nová střešní krytina – betonové impregnované tašky, dva nové komíny zn. Schiedel Stabil, příprava nových rozvodů elektřiny, ošetření a vyspárování trámových stropů, špaletová okna. Stodola a prostorný sklep ve dvoře jsou určeny ke kompletní rekonstrukci, případně k demolici a jinému využití prostoru. K nemovitosti je připravena projektová dokumentace možné celkové rekonstrukce.
Zdrojem vody je studna, WC je suché. V těsném sousedství nemovitosti je 7ha pozemků (trvalý travní porost, pole, lesy a zahrada), vhodných například k chovu koní, vybudování BIO farmy nebo dalšího podnikatelského záměru. Městys Včelákov se nachází v okrese Chrudim, kraj Pardubický a nabízí základní občanskou vybavenost – školu, školku, knihovnu aj. Leží 10 km od města Hlinsko a 30km od Pardubic. V případě, že Vás tato nabídka zaujala mě neváhejte kontaktovat. S financováním této nemovitosti Vám rádi zdarma pomůžeme ve spolupráci s našimi hypotečními specialisty. Ev. číslo: 23239.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 200 m² Včelákov

Září 8th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.