Prodej rodinného domu 200 m² Stonava

Cena: 0 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují něco výjimečného. Nemovitost s historií, nadčasovým designem, který překonal všechny moderní výstřelky v průběhu let.

Atmosféra domu je nabitá energií a zaslouží si nového majitele, který o dům bude pečovat se stejnou láskou, jako bývalí majitelé. Prvorepubliková vila ve velmi dobrém stavu, je připravena k vašemu nastěhování. Tato úžasná stavba z roku 1931, o dispozici 5+1, je zasazena do pozemku o úctyhodné rozloze 5056 m², který se skládá ze zastavěné plochy a nádvoří (626 m²), předzahrádky (564 m²), ovocné zahrady (1964 m²), příjezdové cesty (271 m) a sousedící neoplocené orné půdy o výměře 1631 m². K zajištění soukromí, po případě k výstavbě venkovního bazénu tedy máte prostoru víc než dostatek. Na pozemcích se dále, krom samotné vily, nalézá garáž a hospodářská budova se dvěma místnostmi a sklípkem na ovoce, sad. Dostatek vody, krom vodovodní přípojky, zajišťuje kvalitní studna. Veškeré rekonstrukce z roku 2012 byly provedeny tak, aby nebyl narušen původní ráz nemovitosti. Dům je zateplen polystyrénem (10 cm), nová je plechová střešní krytina i fasádní omítky. Vytápění řešeno ústředním topením s plynovým kotlem. Okna jsou nová dřevěná, osazená dvojskly. Nemovitost má stavební prvky proti zamezení působení důlních vlivů.

Dispozice:
• V přízemí vily se nalézá bytová jednotka 3+1 s koupelnou, spíží, samostatným WC, prostornou chodbou a stylovou zimní zahradou, která je ozdobou celého domu. Dvě místnosti jsou osazeny funkčními kachlovými kamny, třetí se nedochovaly. Podlahy v přízemí tvoří dubové parkety a dlažba. • V patře byly v nedávné historii zbudovány dva pěkné slunné pokoje, dále je zde velmi rozlehlá půda s vysokým stropem, což přímo vybízí k vybudování dalších místností po případě úprav dle představ nového majitele.
• Prostorný sklep, s dostatkem úložného prostoru

Vila stojí na polosamotě u lesa a rybníka, cca 300 m od autobusové zastávky, školy a školky. V dosahu veškerá občanská vybavenost.

Nemovitost je vhodná jak k bydlení, tak k podnikatelskému využití (sídlo firmy, kanceláře, atd.), po případě ke kombinaci obojího.
Financování v případě zájmu zajistíme.
V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce.

Závěrem bych Vás tímto pozvala na prohlídku této velmi zajímavé nemovitosti, po případě nám zavolejte a já ráda zodpovím vaše dotazy. Ev. číslo: 19073.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 200 m² Stonava

Říjen 8th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.