Prodej rodinného domu 200 m² Staré Hraběcí

Cena: 2 580 000 Kč, SKZ REALITY Rumburk nabízí rodinný dům, který byl vystaven na krásném slunném a prostorném pozemku o rozloze 1975m2. Okolí domu je udržované okrasnými dřevinami a v zahradě se nachází několik ovocných stromů.
V přízemí domu je chodba se schodištěm do podkroví, obývací pokoj, kuchyň, 1 x pokoj a koupelna. Na SV straně je přístavba s WC, sklad a kotelna. Na západní straně je prostorná garáž o ploše 28m2 přístupná z domu.
Po schodišti se dostanete do mezipatra, odkud je vstup do světlé místnosti s terasou na východ. Dále se v podkroví nacházejí celkem 3 menší místnosti, ložnice a 2 podkrovní komory.
Dům je zastřešen zánovní, ale kvalitní střešní krytinou, která zajišťuje optimální ochranu před povětrnostními vlivy. Bílý plastový obklad fasády (bez zateplení) přidává domu svěžest, moderní vzhled a ochranu před povětrnostními vlivy. Dřevěná kůlna na pozemku poskytuje dostatek místa pro uložení nářadí, zahradnických potřeb, uhlí či dřeva. Celý pozemek je po celém obvodu oplocen.
Zdrojem vody je samospád z lesní studny a dalším je studna v bezprostřední blízkosti u domu. Splaškové vody jsou svedeny do 3 komorového septiku.
Předpokládá se, že bude pro nového vlastníka nutné řešit zvýšenou vlhkost zdiva v přízemí domu. Dnešní technologie si však poradí i s tímto problémem. Nicméně tento nedostatek je vyvážen krásným místem a velkým udržovaným pozemkem. Určitě nepropásněte příležitost si pořídit dům v klidné lokalitě a na pěkném místě za příznivou cenu. Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře u zakázky. Ozveme se Vám.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 200 m² Staré Hraběcí

Srpen 29th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.