Prodej rodinného domu 200 m² Chlum Svaté Maří

Cena: 3 465 000 Kč, možnost vlastnit rodinný dům v překrásném koutu přírody obce Chlum Svaté Maří. Obec Chlum Svaté Maří. leží kousek od Chráněné Krajinné oblasti Slavkovský les a nedaleko Národní přírodní rezervace SOOS, také okolí a obci navštěvují turisté (známý je zde Kostel Nanebevzetí Panny Marie nebo také cyklostezka podél řeky Ohře, nedaleký začátek sjezdu řeky Ohře, velmi oblíbené město Františkovi Lázně atd…).
Cyklostezkou se dostanete až do Karlových Varů a okolí.

Vyžití této nemovitosti je pro jednu či dvougenerační rodinu s mazlíčky a to po celý rok k trvalému bydlení.

Zastavěná plocha budovy je o výměře 200 m², vlastní pozemek je o výměře 3.123 m².

Rodinný dům je o dvou patrech a o dvou bytových jednotkách. První byt s odděleným vchodem je přízemní, členitý a disponuje 4 místnostmi, dílnou, vstupem do sklepa a koupelnou. Tyto prostory nejsou nyní obývané, je třeba renovace, vlastnící tyto prostory používají jako hernu, dílnu, úložný prostor a prádelnu.

Druhý užívaný byt rodinou má také svůj vlastní vchod, v přízemí se nachází vstupní chodba, toaleta, prádelna se sprchovým koutem, dále v prvním patře kam se dostanete po dřevěných točících schodech, se nachází obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, kuchyňský prostor s jídelním stolem, spíž, pracovní kout, koupelna s vanou a toaletou.

Kuchyňský prostor je vybaven dřevěnou kuchyňskou rohovou linkou, horkovzdušnou troubou, myčkou na nádobí a sklokeramickou deskou. O teplo a ohřev vody se stará v domě kotel na tuhá paliva.

Kanalizace je řešena do septiku.

K rodinnému domu patří velká prostorná zahrada která je udržovaná a uklizená, jsou zde 2 kůlny, skleník, hrací koutek s domečkem pro děti a pak nepoužívaný sklep či gařž a to v zadní časti zahrady.
Parkovat lze u domu.
Nemovitost má výbornou dostupnost jak na dálnici D6 tak do Sokolova, Chebu či do Německa.

Pro více informací volejte makléři.

Přijďte se prosím podívat osobně. Ev. číslo: 643330.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 200 m² Chlum Svaté Maří

Květen 12th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.