Prodej rodinného domu 195 m² Suchdol

Cena: 7 490 000 Kč, Zprostředkujeme Vám ve výhradním zastoupení majitelky prodej samostatného rodinného domu o dispozici 6+1 v obci Suchdol, okr. Kutná Hora. Dům je umístěn ve vedlejší ulici, která zaručuje klid a dostatek parkovacích míst. Zadní část pozemku sousedí s polem. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě dostupné v obci. Jedná se o zděný, patrový a kompletně podsklepený dům. Ve sklepních prostorách se nachází garáž, kotelna, prostor pro uskladnění uhlí, dílna apod. První patro je v udržovaném stavu a nachází se zde byt o dispozici 3+1 s vlastní toaletou, koupelnou a šatnou. Druhé patro je po rekonstrukci a má vlastní dispozici 3+1. Je zde prostorný obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, kuchyň a koupelna s rohovou vanou. Dále je zde půdní prostor, který v současné době slouží jako sklad, ale jednoduchou úpravou je možné z tohoto prostoru udělat další pokoj. Zahrada o výměře 664 m² má rovinatý charakter. Nachází se na ní skleník a kolna na zahradní potřeby. Dům má vlastní studnu vhodnou například na zalévání zahrady. Napojení na obecní vodovod je samozřejmostí.
Městys Suchdol nabízí kompletní občanskou vybavenost. Je zde škola, školka, obchody, restaurace, ale i historický zámek. Další z výhod je jeho umístění na hlavní silnici I/2 vedoucí z Kutné Hory do Prahy. V Kutné Hoře jste tak za 10 min, v Kolíně za 14 min a na okraji Prahy za 50 min. Zároveň jste ale v blízkosti přírody a lesů. To Vám nabízí rozmanité možnosti aktivního trávení volného času nebo dostatek klidu k odpočinu. Všechny uvedené skutečnosti dělají z této lokality jednu z nejvyhledávanějších k bydlení. Energetická třída “G” je zadána z důvodu absence energetického štítku. Po vystavení energetického štítku bude třída upřesněna. Doporučujeme prohlídku. Zajistíme Vám výhodné financování. Ev. číslo: 30104.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 195 m² Suchdol

Srpen 22nd, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.