Prodej rodinného domu 195 m² Hřebeč

Cena: 8 290 000 Kč, Dovolujeme si nabídnout rodinný dům (195 m2) se zahradou (246 m2) a samostatnou garáží. Nachází se v obci Hřebeč u Kladna s výbornou dostupností do Prahy.
Dispozice domu je 3+1. Celý dům je zateplený, má novou střechu a je napojen na všechny inženýrské sítě. Vytápění je řešeno plynovým kotlem, nebo kotlem na tuhá paliva (nutné pořídit nový).
Přízemí náleží chodba se vstupy do kuchyně, obývacího pokoje (který je průchozí se symetrickou místností), koupelny, samostatného WC, kotelny a na schodiště.
V 1.NP je výklenek sloužící jako úložný prostor, pokoj se šatnou a půda.
Dům se nachází v již zmíněné, velmi žádané obci Hřebeč, která se nachází v těsné blízkosti (pěším dosahu) města Kladna (nákupní centrum OÁZA – cca 5 min autem). Naproti domu v ulici je základní škola a mateřská školka. Nájezd na rychlostní komunikaci D7 (5min.). Výborná dostupnost Prahy (15min) i na letiště (15min), obec s kompletní občanskou vybaveností (MŠ, ZŠ, pošta, lékař, fotbalové hřiště, dětské hřiště), autobusová zastávka s častými spoji do Prahy i Kladna.
PENB zatím nebylo dodáno, proto uvádíme třídu G.
Dům není ničím zatížen a je možné jej financovat hypotečním úvěrem.
V případě zájmu, či prohlídky mne neváhejte kontaktovat. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 195 m² Hřebeč

Srpen 6th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.