Prodej rodinného domu 193 m² Frýdek-Místek

Cena: 3 621 000 Kč, Nabízíme k prodeji celo-podsklepený rodinný dům, s plochou domu 193m2 a zahradou o velikosti 1009m2, celkový pozemek 1202m2, u kterého je výhodou následná zastavitelnost ve větším rozsahu. Samotný dům je z roku 1928, stavěn z cihel a částečně renovován v roce 1990. Naposledy byly v domě vyměněny rozvody elektřiny (měď), provedena izolace podřezáním, upravena koupelna a WC. Nicméně je dům určen k rozsáhlé rekonstrukci. Výhodou je možnost rozšíření současného půdorysu a možnost vybudování podkrovního patra. Dům je napojen na obecní vodu, elektřinu. Na hranici pozemku je vyvedena přípojka plynu a je zde i kanalizace, která je v současné době řešena čističkou. Topení je na tuhá paliva a nebyla zde řešena kotlíkova dotace.
Zahrada je velmi útulná, osázená několika ovocnými stromy, jako jsou třešně, hrušky, švestky, jabloně a ořech. Místo je vhodné k realizaci klidného bydlení s pohodovými sousedy.
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. S vyřízením financování Vám rádi pomůžeme. Prohlídkové dny po dohodě s makléřem. Doporučujeme.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 193 m² Frýdek-Místek

Srpen 8th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.