Prodej rodinného domu 188 m² Malonty

Cena: 4 990 000 Kč, Nabízíme k prodeji rozestavěnou dřevostavbu s menším již plně obyvatelným malometrážním domem v Bělé, která se nachází 15km od Kaplice a 15km od Rakouských hranic.
Dům je umístěn na okraji obce, s krásným výhledem do přilehlé krajiny a to nemluvím o západu a východu slunce.
Pojďme si postupně projít, co v současné době stavby nabízí a co je potřeba dodělat to plnohodnotného domu na trvalé bydlení nebo na rekreaci.
Dům je napojen na obecní vodovod, má vlastní nový vrt a obec na jaře tohoto roku zajistí napojení elektřiny. Také se bude dělat nová příjezdová komunikace s osvětlením. Odpad je řešen tří komorovou jímkou.
Menší dům 4 x 6m je v současné době plně obyvatelný a disponuje obývacím pokojem s kuchyňkou, koupelnou a verandou.
Větší dům 15 x 10,5m disponuje obývacím pokojem s kuchyní, ložnicí, šatnou, dvěma koupelnami jedna s vanou, šatnou, technickou místností, spíží a garáží. Bez větších zásahů do stavby je možnost z garáže udělat další obytnou místnost. Nad celou garáží je další obytný prostor, kde na podlaze jsou OSB desky a je vytažená elektřina.
Po celém domě je rozvedena elektroinstalace, včetně přípravy na fotovoltaiku. Jsou osazena okna včetně venkovních rolet.
Zbylé práce které jsou potřeba dodělat jsou vyčísleny cca. na 1.8mio. Kč. Chybí dodělat – podlahové topení (polystyren je již k dispozici), štuky, podlahy, garážové vrata, podlahové krytiny, koupelny, zateplení na domě, kuchyň, dveře a další maličkosti. Krbová kamna, částečně oplocení a schody nad garážový prostor jsou také již k dispozici.
Do textu se vše nevejde, a proto doporučuji osobní prohlídku, popřípadě probrat Vaše dotazy po telefonu. Ev. číslo: 30628.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 188 m² Malonty

Říjen 2nd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.