Prodej rodinného domu 180 m² Vražné

Cena: 4 470 000 Kč, Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej rodinného domu v obci Hynčice, který je částí obce Vražné v okrese Nový Jičín. Dvoupodlažní rodinný dům nabízí potenciál pro bydlení ve dvou samostatných bytových jednotkách s vlastním vstupem.
Celková výměra pozemku činí 1441 m2 a dům je cihlový s kamennou podezdívkou po částečné rekonstrukci s užitnou plochou 180 m2.
Nemovitost se nachází v klidné lokalitě na okraji obce a je velmi dobrou investicí pro bydlení i k podnikatelskému záměru. Je ideální volbou pro bydlení vícečlenné rodiny, pro dvougenerační bydlení nabízející vlastní soukromí. Vzhledem k daným dispozicím je bezesporu vhodný také k realizaci podnikatelského záměru (např. byty pronájmu).
Dům je plně obyvatelný s byty o dispozici 4+1 a 2+1. Byt 4+1 disponuje obývacím pokojem, kuchyní s oddělenou jídelní částí, obývacím pokojem, v patře tři samostatné pokoje, koupelnou s vanou, wc a prostornou půdou. Topení kotlem Viadrus. Byt 2+1 je přízemní, topení elektrickým kotlem (noční sazba)

Součástí domu jsou dvě garáže, sklepní prostory, terasa a zahrada s pergolou. Rekonstrukce střechy a výměna střešní krytiny byla provedena v roce 2019. Pozemek je oplocen, k domu náleží pěkná zahrada o výměře 1135m2, z které lze vykouzlit relaxační i zahrádkářskou zónu.
Vzhledem k dobré dopravní dostupnosti (8 min. k nájezdu na dálnici) se jedná o bydlení, které je reálně možné spojit s každodenním dojížděním za prací.

Mikroregion Odersko je velmi vhodný pro pěší turistiku i cykloturistiku. Návštěvníci mohou kromě nádherné přírody navštívit i řadu památek, jakými jsou mj. rodný dům Johanna Gregora Mendela – zakladatele genetiky, v obci Vražné (část Hynčice), barokní zámek v Kuníně, Městská památková zóna v Odrách, vodní mlýn Wesselsky v Loučkách u Oder, poutní místo Panna Maria ve Skále a Balerův větrný mlýn ve Spálově, rozhledny na Pohoři a na Veselí. Velmi atraktivní pro sport i zábavu je po celý rok rozsáhlý SKI AREAL HEIPARK, v místní části města Odry, v Tošovicích.
Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že vám doporučíme nejlepší financování vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti. Pro více informací kontaktujte makléře.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 180 m² Vražné

Srpen 20th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.