Prodej rodinného domu 180 m² Praha

Cena: 18 900 000 Kč, Exkluzivně nabízíme k prodeji zděný, řadový rodinný dům s garáží, situovaný na pozemku o celkové výměře 146 m2. Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům s obytným podkrovím a technickým suterénem, stavbu s půdorysem 6 x 10m. Celková podlahová plocha jednotlivých podlaží je cca 50 m2. Technický suterén tvoří dvě hlavní místnosti s toaletou, sprchovým koutem a spíží, je zde umístěn nový plynový kotel Baxi a elektrický průtokový ohřívač. Ostatní místnosti jsou využitelné jako menší sklady.
Přízemí domu disponuje dvěmi místnostmi s kuchyňským koutem, komorou a toaletou.
První patro domu tvoří bytová jednotka 2+kk se samostatnou koupelnou a toaletou. Obytné podkroví tvoří dvě místnosti s nádhernými výhledy a je zde umístěn elektrický bojler pro ohřev TUV. Na střeše garáže se nabízí možnost zbudování travnaté terasy, v zadní části domu se nachází malá, příjemná zahrádka s posezením. Dům je plně funkční a prodává se včetně veškerého zařízení. Technicky se jedná o nemovitost vyžadující jednotlivé úpravy k dosažení dnešních standardů bydlení. Okolí domu vyniká především klidnou atmosférou s dostatkem zeleně. V pěší dostupnosti je sportovní areál Cibulka a několik rozsáhlých lesoparků. Nádherná lokalita v bezprostřední blízkosti košířských lesů, usedlosti Cibulka a chráněné přírodní památky vrchu Vidoule. Zastávka autobusu 250 m od domu, pěšky několik málo minut na tramvajovou stanici Kavalírka.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 180 m² Praha

Květen 24th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.