Prodej rodinného domu 180 m² Paskov

Cena: 4 290 000 Kč, V zastoupení majitele Vám naše společnost nabízí rodinný dům, samostatně stojící zděný, podsklepený se sedlovou střechou, o disp. 6+1, s hospodářskou stavbou a samostatnou garáží, se zahradou (918 m2). Stavba postavená kolem r. 1932. V roce 1970 provedena celková rekonstrukce: střecha, okna dveře, ÚT, kotel na tuhá paliva, ocelové radiátory, elektroinstalace, koupelna, WC splachovací a obytná místnost v podkroví.

Základy betonové pásy s izolací proti zemní vlhkosti, obvodové nosné konstrukce z cihelného zdiva (45 cm). Stropy dřevěné s rovným podhledem. Dřevěný střešní krov, krytý eternitovými šablonami uloženými na dřevěném bednění. Klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu. Vnitřní omítky v suterénu jen hrubé, v obytných místnostech a podkroví omítky vápenné štukové. V sociálních zařízeních a nad kuch. linkou keramický obklad. Kuchyňská linka ze 70. let, plynový sporák. Podlahy v pokojích parkety, v kuchyni a na chodbě linoleum, v koupelně a na WC dlažba, ve sklepě betonová mazanina. Schodiště do sklepa i do podkroví betonové. Fasádní omítky břízolit, SZ strana fasády obložená čtvercovými eternitovými dílci. Okna dřevěná dvojitá špaletová, na JV fasádě nová plastová, v suterénu jednoduchá ocelová. Dveře hladké a prosklené. Vytápění ústřední s ocelovými radiátory. Elektroinstalace původní s částečnou výměnou v podkroví. Dále prováděna průběžná údržba. V suterénu kotel na TP, plynový kotel a el. bojler na ohřev TUV. Rozvody studené a teplé vody. Kanalizace svedena do žumpy.

Dispozice: Ve sklepě je kotelna se skladem paliva a místnost na uskladnění ovoce a zeleniny. V 1.NP vstupní veranda se schodištěm, předsíň, kuchyň, 3 pokoje, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC. V podkroví 3 pokoje, komora. Nábytek bude vyklizen.

Vedlejší stavby:
1 – Na parc.č. 1245 se nachází vedlejší stavba – hospodářská budova. Stavba postavena v r. 1959, na betonových základech, nosné kkce i příčky zděné v klasické technologii, krovy dřevěné, střecha sedlová, krytina plechová, fasáda břízolit, podlahy betonové, vnitřní omítky vápenné, dveře dřevěné. Stavba užívána jako sklad, dílna. Ve stavbě je proveden rozvod elektřiny z RD. ZP 48,86 m2, OP 156,3 m3.

2 – Na parc.č. 1246 se nachází stavba garáže postavená v r. 1971. Stavba zděná, na betonových základech, krov dřevěný, střecha sedlová, krytina eternitová, fasáda břízolit, vrata dvoukřídlá, podlaha betonová, vnitřní omítky vápenné. Ve stavbě proveden rozvod elektřiny 220 V, lokální vytápění – kamna. ZP 37,7 m2, OP 165,9 m3, užitná plocha: garáž 17,7 m2, dílna 12,4 m2.
Město Paskov leží mezi městy Ostrava a Frýdek-Místek. V obci je rozšířená vybavenost a služby, funkční příměstská autobusová doprava, vlakové nádraží; běžná

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 180 m² Paskov

Srpen 31st, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.