Prodej rodinného domu 177 m² Ostrava

Cena: 10 320 000 Kč, Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu, ve fázi výstavby, umístěnou v klidné části Ostravy Bártovic. Dům disponuje 177m2 užitné plochy, kdy obytnou část tvoří 126m2 a 51m2 terasy, která je otočená na jihozápad, což zajišťuje dostatek slunečního svitu i v pozdějších odpoledních hodinách. Zahrada a umístění terasy nabízí možnost k vybudování bazénu, což sice není součástí projektu, ale je možné po dohodě stavbu bazénu realizovat

Samotný dům je zděný, s dispozicí 4+kk, technickou místností, dvěma šatnami (jedna přímo v ložnici), koupelnou s WC a samostatným WC, spojeným obývacím pokojem s kuchyní, kde je umístěný vstup na terasu. Ten je také možný z obou menších pokojů. Příjemné je umístění stropního světlíku v koupelně, kdy má místnost denní světlo, ale zároveň nepřichází o prostor využití tak, jako by bylo použito standardních oken.

Jelikož je dům ve fázi výstavby, nabízí se zde možnost ovlivnit použité materiály krtiny, či změnit barevnost použitých materiálů, nebo rozložení kuchyňské linky. Nelze zasahovat do rozložení domu. V domě bude dále použito vodní podlahové topení s tepelným čerpadlem. Stavba bude napojena na elektřinu, vodu a kanalizace bude řešena pomocí ČOV. Obec má v plánu rozšíření kanalizace, což bude možné do budoucna použít pro napojení domu.

Stavba je naceněna s kompletním dokončením, včetně terénních úprav. oplocení je věcí dohody, ale bude komplet mimo přední části pozemku, zde zůstává prostor pro použití okrasných plotů, apod.

Ulice je průjezdná, nicméně zajíždí zde pouze obyvatelé, jelikož se vrací opět na hlavní komunikaci, což zaručuje dostatek klidu a soukromí. Jedná se o 2 stejné stavby vedle sebe, které jsou ovšem řešeny tak, ať obyvatelům zajistí dostatek soukromí a klidu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Projekt je samozřejmě k nahlédnutí, při osobní schůzce,.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 177 m² Ostrava

Září 8th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.