Prodej rodinného domu 176 m² Svatoňovice

Cena: 9 600 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují tímto tuto velmi zajímavou investiční příležitost. Konkrétně se jedná o prodej v současnosti rekonstruovaného domu, s pozemkem 2130m², Kružberk (Svatoňovice).

Nemovitosti se nachází v nádherné krajině přímo u vodní nádrže Kružberk, na břehu řeky Moravice, kousek od zříceniny hradu Kružberk a známé lezecké skály.

Jak bylo napsáno výše, nemovitost je soustavně rekonstruována.

Přestože je v celé oblasti v současnosti stavební uzávěra, je zde potencionální možnost v budoucnu další stavby. Toto vysvětlí majitel osobně při prohlídce.

Další zajímavou možností, pokud by byl zájem, je možnost odkupu sousedního rekreačního areálu a získat tak opravdu nadstandartní areál s různými možnostmi následného využití.

Nemovitost je vhodná pro: rodinné bydlení v lůně přírody pro lidi milující přírodu, klid, nebo naopak aktivně založené. Ke komerčnímu využití. K rekreaci. Atd..

Volejte a zeptejte se na více podrobností.
Zajištění výhodného financování v ceně.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, máte-li zájem o více informací či o osobní prohlídku, jsem Vám kdykoliv k dispozici.

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a mohou se v průběhu inzerce změnit. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Ev. číslo: 23664.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 176 m² Svatoňovice

Prosinec 30th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.