Prodej rodinného domu 176 m² Šluknov

Cena: 3 420 000 Kč, SKZ REALITY – Rumburk nabízí k prodeji rekonstruovaný rodinný dům 4+1 s předpokladem nízké spotřeby energií vzhledem k zateplení celého domu. Ušetřit náklady na provoz vám dále zaručí kvalitní plastová okna, vchodové dveře a plynový kotel Buderus. Rekonstrukce domu byla ukončena v roce 2018 a spočívala: v instalaci nových kvalitních plastových oken a vchodových dveří do ulice i na zahradu, v celkové rekonstrukci rozvodů elektřiny, topného systému v mědi s novými radiátory a plynovým kotlem Buderus s ohřevem vody a v celkové výměně rozvodů vody a odpadů (městský vodovod, městská kanalizace). Dále došlo k výměně střešní krytiny spolu s klempířskými prvky, odvětrání půdního prostoru, zateplení fasády (8cm fasádního polystyrenu) včetně štítu domu a vnitřních podhledů v podkroví. Kompletně byly rekonstruovány podlahy v přízemí domu spolu s izolací základů stavby proti zemní vlhkosti.

Celková obytná plocha činí 173m2 včetně přístavby, ve které se nachází koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem, samostatné WC a plynový turbo kotel Buderus s ohřevem vody. V přízemí se dále nachází velká a světlá obytná kuchyň s francouzskými dveřmi do zahrady a přes chodbu obývací pokoj. Schodištěm se dostanete do 3 podkrovních místností – 1 velká ložnice, komora a 2 menší pokoje pro děti. Pokoje jsou velmi útulné, světlé a zateplené.

K přístavbě orientované na JZ byla zhotovena malá dřevěná kolna na zahradní nářadí pro péči o zahradu. Plocha zahrady činí 623m2 a je na ní dostatek prostoru pro parkování, bazén, zahradní domek pro děti, ovocné stromy í okrasné dřeviny. Pozemek poskytuje dostatek slunce i polostínu. Dům se nachází v klidné tiché části města v neprůjezdné ulici a v dostatečné vzdálenosti od hlavní silnice. Hned za domem se dostanete do přírody směr Kunratice u Šluknova a na místní cyklostezky, které vás zavedou do krajiny nejsevernějšího výběžku, NP České Švýcarsko, CHKO Lužické hory nebo na výlety a nákupy do Německa, což můžete vidět z přidané fotografie turistické mapy.

V dnešní době je nutné hledět na ekonomiku stavby a zde máte příležitost bydlet ekonomicky. Energetický průkaz náročnosti se nyní zpracovává a dáme jej k dispozici okamžitě po zhotovení. Jsme přesvědčeni, že se vám bude dům po prohlídce líbit. Sjednejte si ji prostřednictvím formuláře u zakázky, abychom mohli spolu sjednat vyhovující termín prohlídky.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 176 m² Šluknov

Říjen 12th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.