Prodej rodinného domu 170 m² Zruč nad Sázavou

Cena: 7 499 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej dvougeneračního rodinného domu postaveného v 80. letech, určeného ke kompletní rekonstrukci. Jedná se o RD o dvou bytových jednotkách – v 1. NP. dispozičně 2+1, ve 2 NP. 3+1 s prostorným balkónem. Rodinný dům je kompletně podsklepen ( garáž, dílna, prádelna, kotelna + uhelna, 2 x sklep). Vytápění v domě řešeno kotlem na tuhá paliva s rozvodem do radiátorů, voda přivedena z obecního vodovodu, splašková voda svedena do obecní kanalizace. V 1 NP. v roce 2016 namontována plastová okna a v roce 2010 proběhla výměna střešní krytiny (šindel). Ačkoli je RD určen ke kompletní rekonstrukci, je v domě vše funkční a možno k okamžitému nastěhování.
Na pozemku dále stavba technického zázemí ( 2x garáž – jedna podsklepena, přístřešek , půda) a vlastní kopaná studna. Rodinný dům je umístěn ve velice klidné lokalitě města v okolí starší zástavba rodinných domů.
Ve Zruči nad Sázavou je veškerá občanská vybavenost, sportovní multifunkční hala, sportovní areál, fotbalová a dětská hřiště, školy, školky, lékaři, zámek a zámecký park atd. Výborná dostupnost do Prahy, D1 vzdálena cca 7 min. jízdy, dojezd do Prahy 40 min. Nově zřízena příměstská doprava do Prahy, spoj jezdí cca 8 x za den. Jedná se o zajímavou nemovitost s velkým potenciálem, doporučuji prohlídku. Financování této nemovitosti pro Vás rádi zdarma zařídíme. Více informací Vám poskytnu telefonicky nebo na osobní schůzce. Ev. číslo: 640103.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 170 m² Zruč nad Sázavou

Červenec 21st, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.