Prodej rodinného domu 170 m² Písečná

Cena: 1 800 000 Kč, Vážení zájemci, nabízíme k prodeji rodinný dům v centru malebné obce Písečná. Tento dům o zastavěné ploše cca 170 m2 stojí na pozemku o velikosti 454 m2. K nemovitosti patří i přilehlý pozemek o výměře 155 m2 .Oba pozemky od sebe dělí komunikace, která je ve vlastnictví obce.
Písečná je malebná obec v okrese Jeseník v Olomouckém kraji, nacházející se v údolí řeky Bělé, pouhých 7 km severovýchodně od Jeseníku.

Tento historický rodinný dům má své kořeny sahající až do 17. století. Střecha domu je sedlová s krytinou z pozinkovaného plechu. Dům je napojen na domácí vodárnu ze stávající studny s možností připojení na obecní vodovod . V současnosti je dům připojen na obecní kanalizaci, elektrickou energii, a je zde možnost připojení na plyn s přívodem k patě domu do HUP.

Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům. V prvním nadzemním podlaží se nachází pokoj, technická místnost, koupelna a menší sklep. Druhé nadzemní podlaží je přístupné po dřevěném schodišti a zahrnuje chodbu vedoucí do dvou samostatných pokojů, WC a na půdní prostory.

Dům se nachází v původním stavu a vyžaduje celkovou rekonstrukci. V souladu s územním plánem se dům nachází v pásmu SV – SMÍŠENÉ OBYTNÉ-VENKOVSKÉ, kde je hlavním využitím bydlení v rodinných domech včetně domů a usedlostí s hospodářským zázemím.

Přípustné využití zahrnuje bydlení v bytových domech, stavby občasného vybavení místního významu, rekreační objekty, polyfunkční stavby a zařízení, stejně jako drobnou a řemeslnou výrobu. Podmínky prostorového uspořádání zahrnují výškovou hladinu do 2 NP a s možností využití podkroví a zastavění do 30%.

Tento dům, postavený na místě, které láká k bydlení nebo rekreaci, čeká na nového majitele, který mu přinese novou energii. Pokud hledáte právě takový typ nemovitosti, neváhejte mě kontaktovat pro další informace a pojďme se společně podívat.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 170 m² Písečná

Květen 6th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.