Prodej rodinného domu 170 m² Jesenice

Cena: 19 700 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rodinného domu v žádané lokalitě v Jesenici u Prahy v části obce Osnice. Dům nabízí novým majitelům pozemek o celkové velikosti 1.304 m² se zastavěnou plochou 271 m². Dům se nachází v těsné blízkosti Průhonického parku, což umožní majitelům klidné a bezpečné bydlení v blízkosti Prahy. Rodinný dům s dispozicí 4+kk s užitnou plochou 170 m² se sestává ze vstupní chodby, prostorného obývacího pokoje s relaxační, jídelní a kuchyňskou částí se vstupem na jihozápadně orientovanou terasu a výhledem na celou zahradu, chodbou, třech ložnic, prostornou koupelnou se sprchou i rohovou vanou a technickou místností průchozí do garáže s úložným prostorem. Dům byl kolaudovaný v roce 1998 a je vytápěn podlahovým vytápěním prostřednictvím plynového kondenzačního kotle a bojlerem na ohřev vody. Dále jsou v obývací části krbová kamna na dřevo, které v chladných dnech podtrhnou netradiční a příjemnou atmosféru domu. Prostorná terasa zajišťuje propojení domu se vzrostlou a udržovanou zahradou, která nabízí absolutní soukromí a bezpečí pro rodinu s malými dětmi. Pro teplé letní večery u ohně je novým majitelům k dispozici zahradní altán. Okna v celém domě jsou dřevěná s dvojskly. Dům má centrální bezpečnostní systém a je napojen na všechny inženýrské sítě. Měsíční náklady na provoz domu činí při 4členné rodině 7.600 Kč.
Pro rodinu s menšími dětmi jsou k dispozici v pěší vzdálenosti hřiště, MŠ a pro ty větší děti cyklostezka, venkovní posilovna a pumtrack, krásné procházky Průhonickým parkem na vyhlídku, vodopády či do zámecké zahrady. Další vyžití je pro děti i dospělé v Jesenici a dalších okolních obcích, jako např. jezdecké kluby, workoutové hřiště, nákupní možnosti (Billa, Lidl, Albert), lékárny, MŠ + jesle, ZŠ se školním autobusem, ZUŚ, bazén, atd. Nově otevřené golfové hřiště, jež je součástí OAKS Prague v blízkých Popovičkách. Nově otevřená ZŠ (9/2021) ve Zdiměřicích, ke které vede cyklostezka přímo z ulice k domu. Prestižní školka/škola/gymnázium Sunny Canadian School.
Dům není zatížen zástavou a je k dispozici zájemcům k nastěhování ihned. Majitelé nemovitosti mohou uplatnit své právo prodat nemovitost nejvyšší cenové nabídce. Ev. číslo: 634507.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 170 m² Jesenice

Květen 18th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.