Prodej rodinného domu 169 m² Knovíz

Cena: 13 600 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje Novostavba nízkoenergetického rodinného domu 4kk 169m² Knovíz, pozemek 800 m², v komorním developerském projektu, na pozemku s jižní orientací se skvělým dojezdem do Prahy za 15 min.

Velikosti pozemků 800 m² a odstupy jednotlivých domů zajišťují dostatek soukromí, sjednocený vzhled celé ulice včetně plotů a pojezdových bran. Na pozemek přivedena obecní voda, elektřina, gravitační kanalizace. Asfaltová komunikace s chodníky ze zámkové dlažby a s veřejným osvětlením.

Dřevostavba s nadstandardní certifikací s výjimečnými parametry tepelné a zvukové izolace, okna trojsklo s nízkou tepelnou ztrátou. Podlahové vytápění v obou podlažích s napojením na tepelné čerpadlo Vaillant vzduch/voda s funkcí chlazení v letních měsících. Nízká energetická náročnost, PENB B, v případě využití fotovoltaiky PENB A. Velmi nízké odhadované provozní náklady.

Prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem s komorou, tři samostané ložnice, velká koupelna se sprchou/vanou a toaletou, druhá toaleta samostatně. V suterénu prostorná garáž a dílna.

Precizní provedení domu s použitím kvalitních materiálů a zařizovacích předmětů, výběr a klientské změny po dohodě možné. Občanská vybavenost přímo v obci: úřad, mateřská škola, obchod, několik restaurací, pošta. Dojezdová vzdálenost do Prahy 15 min, do Slaného (školy, obchody, nemocnice) 5 min. Lokalita s dokončenými komunikacemi, chodníky a přípojkami; očekávaná kolaudace domů jaro 2023. V případě zájmu Vás rádi provedeme vzorovým domem i lokalitou. Ev. číslo: 639907.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 169 m² Knovíz

Srpen 11th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.