Prodej rodinného domu 166 m² Mikulášovice

Cena: 3 280 000 Kč, SKZ REALITY Rumburk nabízí k prodeji rodinný dům se zahradou nedaleko centra Mikulášovic v okr. Děčín. Dům se nachází v klidné zástavbě rodinných domů na mírném svahu orientovaném k jihu. Dům je po celém obvodu opatřen obkladem Vinil Siding s tepelnou izolací 60mm. Okna v domě jsou dřevěná špaletová v dobrém stavu. Pitná voda je zajištěna samospádem do nádrže v domě, dále je zde vrtaná studna (25m) a před domem je možnost napojení na vodovodní řád obce. Splaškové vody jsou svedeny do kanalizace. Střecha je sedlová s krytinou Capacco a s belgickým šindelem na severní straně.
Vchod do domu je přes zádveří, kterým se vejde do chodby se schodištěm do podkroví. V přízemí se nachází 2 pokoje, kuchyň, velká koupelna se sprchovým koutem, vanou, bojlerem, umyvadlem a komorou. Samostatné WC se nachází v zadní chodbě při východu na zahradu. V podkroví se nachází ložnice, pokoj pro hosty, místnost se schodištěm na půdu a 3 menší podkrovní místnosti (2 se využívají jako malé ložnice).
Na zahradě jsou ovocné stromy a majitel zde také umístil zahradní domek. Pozemek je oplocen po celém obvodu spolu s živým plotem, který zajišťuje dostatečné soukromí. Vzhledem k zateplení fasády a plynovému vytápění bylo zadáno vypracování PENB, které v krátké době zveřejníme.
Prohlídku domu prosím objednejte přes kontaktní formulář u zakázky, kde následně společně sjednáme termín. Prohlédněte si také naše video z dronu a půdorysy domu ve 3D, pro lepší představu o nabízené nemovitosti.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 166 m² Mikulášovice

Květen 12th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.