Prodej rodinného domu 161 m² Kladno

Cena: 0 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný prodej rodinného domu se 2 byty s vlastními vstupy do domu v klidné ulici v Kladně – Dubí.

Dům se sestává ze 2 bytových jednotek: 2+1 v přízemí (53m²) a 3+1 ve 2.NP a v podkroví (108m²). Spodní byt prošel vnitřní rekonstrukcí v roce 2015, horní byt byl vytvořen rekonstrukcí 2.NP a půdní vestavbou v roce 2020/21. Oba byty mají svůj nový plynový kotel (umístěný ve sklepě) a bojler, vlastní elektroměr, plynoměr a vlastní měření vody.

Přízemní byt 2+1 se sestává z chodby, 2 pokojů, kuchyně a koupelny s toaletou, mezonetový byt 3+1 z chodby, kuchyně bez linky, koupelny s toaletou, obývacího pokoje, 2x schodiště a 2 pokojů v podkroví. Podlahové krytiny tvoří PVC, dlažba a koberec (podklad beton). V domě byla cca v roce 2011 vyměněna okna za plastová, v podkroví jsou nová střešní okna. Elektřina v mědi, rozvody vody v plastu.

Dům je částečně podsklepen, střešní krytinu tvoří starší tašky, fasáda je ve stavu vhodném k rekonstrukci. Dům má velká okna s východní, jižní a západní orientací, je světlý a prostorný. Parkování možné po drobné úpravě na dvorku nebo před domem.

MHD 200m, v okolí lesy, cyklostezky, autem se dostanete za 20 min na kraj Prahy. Koupi této nemovitosti je možné financovat hypotékou. Ev. číslo: 635407.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 161 m² Kladno

Červenec 22nd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.