Prodej rodinného domu 160 m² Svojšín

Cena: 4 400 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje v exkluzivním zastoupení majitelů možnou koupi vícegeneračního rodinného domu v obci Svojšín, okr. Tachov. Dům dobře poslouží nejen pro samostatné bydlení starších s mladšími, ale také jako výborná investice, ať už budete pronajímat jen jeden byt a ve druhém bydlet nebo pronajímat oba byty. Svojšín je malebná obec, nacházející se v údolí řeky Mže. V jejím okolí najdete několik turistických tras a cyklostezek, v místních lesích a lučinách žije spousta fauny a flory. Pro bydlení rodiny s dětmi je Svojšín velmi vhodná obec, nacházející se cca 9 km od města Stříbro, dům je postaven na návsi, které dominuje zámek . O ten se obec nádherně stará , neustále ho rekonstruuje a je hlavním místem kulturního a společenského dění v obci. Spojení s okolním světem kromě Vašeho auta zajistí vlaková i autobusová zastávka .

Půdorys – popis: v přízemí se nachází byt 2+kk o výměře cca 60 m čtv. s krásnou a prostornou koupelnou, kromě vytápění ústředním topením má přidané vytápění krbovými kamny. Kromě bytu je v přízemí velká vstupní chodba, kotelna se skladem paliv, garáž a dílna. Po velmi působivém zámeckém schodišti vystoupáte do patra, které téměř celé zaujímá velký zrekonstruovaný byt 5+kk, cca 95 m čtv.. Půda s bytelným vysokým krovem a zánovní střechou má technickou přípravu pro vybudování třetího bytu. Velmi doporučuji shlédnutí videoprohlídky, řekne Vám o interieru více , než bych zde mohla popsat.

Technický popis: zastavěná plocha 120 m čtv., celková plocha pozemků 1890 m čtv., vytápění domu – kotel na tuhá paliva pro celý dům, ohřev vody – el. bojlery, dům je připojen na obecní kanalizaci i vodovod.

Zahrada – užitná plocha velké zahrady více než 1 400 m čtv., zemědělec či pěstitel a chovatel se zde může opravdu vyřádit. Přístup k zahradě je po obecní polní cestě . Na zahradě je umístěna vodárna. Před vstupem do domu máte malou předzahrádku.

Kupujícím , kteří potřebují zajistit financování koupě , nabízím osobní finanční servis včetně pojištění , využijte mých více než 15 letých zkušeností v oboru .
Těším se na vás při prohlídce, kterou si sjednejte telefonicky či emailem , kontakty naleznete u inzerátu. Ev. číslo: 642979.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 160 m² Svojšín

Květen 17th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.