Prodej rodinného domu 160 m² Kolín IV

Cena: 6 490 000 Kč, Exkluzivně nabízím rodinný dům nyní využívaný jako 5+1 v klidné vilové čtvrti, 5 min od centrálního náměstí v samém srdci města Kolín, v Kutnohorském Předměstí, kde jsou velkorysé domy spojené do bloků lemujících široké komunikace.

V domě byly původně dvě bytové jednotky, 3+1 a 2+0 oddělené chodbou. Pokoje mají velkorysou výměru – 32, 30, 25, 22, 22 m2, kuchyně 18 m2 – z ní je vstup do koupelny, toaleta je samostatná. Díky vysokým stropům v přízemí je zde potenciál na navýšení úložných prostor či jiných úprav dle přání nového majitele. Dům je v celé rozloze podsklepený, suchý sklep poskytuje celkem 6 místností k nejrůznějšímu využití.

Podkroví, do kterého vede krásné schodiště s kovaným zábradlím, umožňuje půdní vestavbu pro další místnosti nebo až dvě bytové jednotky. Dům si zachoval některé vzácné prvky, jako je dlažba v centrální chodbě z doby výstavby v roce 1901, malby na zdech, zábradlí kolem schodiště do podkroví.

Dům je napojen na obecní vodovod, plyn, elektřinu i kanalizaci, je v udržovaném stavu. Centrální topení je plynové.
Střecha je z pálených tašek. Fasáda je břízolitová.

Celkového ducha domu podtrhuje krásná uzavřená zahrada obklopená původní zdí s naprostým soukromím ve vzrostlé zeleni. Ze zadního traktu domu a zahrady je nádherný výhled na dominantu Kolína, chrám sv. Bartoloměje.

Domy Kolín na prodej

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 160 m² Kolín IV

Říjen 7th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.