Prodej rodinného domu 155 m² Petříkov

Cena: 13 990 000 Kč, Ve výhradním zastoupení prodej RD 4+KK s vnitřním bazénem i terasou, o zastavěné výměře 155 m², na pozemku 1.392 m², obec Petříkov u Velkých Popovic, Praha – východ. Hledáte-li místo k životu, které Vám poskytne prostor pro radost z práce i odpočinku, klidné zázemí s jedinečnou atmosférou a i poměrně nízkými náklady.., uvažte ho prosím.

Dům byl vystavěn roku 2008 a jedná se o netradiční dřevostavbu neb je zhotovena z trámové konstrukce a impregnovaných dřevomodulů, zatepleno minerální izolací uvnitř (60 mm) i vně (80 mm). Valbová střecha, krytina z bonského šindele, půdní prostor na uskladnění věcí. Nemovitost disponuje vrtanou studnou, napojena na obecní vodovod, kanalizaci, elektřinu i plyn. Rozvody vody a odpadů v plastu, elektřina vedena v mědi. Topení plynovým kotlem, alternativně krbová kamna na dřevo s výměníkem, plastová okna s venkovními žaluziemi.

Přístavba části s bazénem (48 m²) je zděná a zateplená, střecha pultová z betonu a zelenou úpravou, podlahové vytápění samostatným plynovým kotlem či krbovými kamny, doplněna sprchou a technickým zázemím. Vlastní bazén je vybaven protiproudem i vířivkou a v rozměru – délka 5,2 m, šířka 3,2 m, hloubka 1,2m. Oceníte krásným výhled do zahrady s přímým vstupem.

Na té se nachází místo pro odpočinek s bambusovým zátiším, zelené ploty, které poskytují nevšední soukromí, zahradní chatka na uskladnění věcí, ovocné stromy, maliny, okrasné keře, květiny, ale i velké ohniště. Parkování na pozemku až pro 3 vozy, vjezdová brána na dálkové ovládání.

Aktuální měsíční náklady na provoz cca 5tis. Kč.

Velmi klidné a příjemné místo k žití.., v okolí lesy, louky, rybníky a tak místo vybízí k procházkám či jízdám na kole. V obci se nachází obchod, restaurace, mateřská školka, dětské hřiště, Horse Academy, další občanská vybavenost ve Velkých Popovicích (1,5 km) – pivovar, lední stadion, fotbalové hřiště, golfový areál, MŠ, ZŠ, obchody… Blízký nájezd na dálnici D1 směr Praha 17 km.

Možno financovat hypotékou, pomohu s jejím vyřízením. K dispozici je více fotek, vizualizace, 3D prohlídka, neváhejte mne kontaktovat, těším se na Vás. Ev. číslo: 30949.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 155 m² Petříkov

Říjen 26th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.