Prodej rodinného domu, 155 m², Karlovy Vary, ul. Plzeňská

Cena: 5 500 000 Kč, Jestli hledáte možnost, jak dobře investovat své peníze do nemovitosti, prohlédněte si tuto příležitost.
Tento zcela nově, pečlivě a nákladně rekonstruovaný dům Vám nabídne víceúčelové využití. Kromě rodinného nebo vícegeneračního bydlení je možné jej využít jako nájemní dům se třemi samostatnými byty (na každém podlaží jeden) s vlastním sociálním zařízením k dlouhodobému nebo krátkodobému ubytování. Tyto byty (46 m2, 59 m2 a 48,5 m2) je možné využít i jako tři oddělené kancelářské prostory. Každý z nich má samostatné měření energií. Bonusem je slunná terasa se zahrádkou za domem hned pod lesem a úžasný kamenný sklep. Dostupnost do centra města je výborná, autem je to 5 minut, MHD zastávka je doslova pár kroků od domu. PENB bude vypracován. Pokud se Vám nabídka líbí, neváhejte dlouho a domluvte si termín prohlídky s makléřem. Prohlídkový den se uskuteční v pondělí 24.7. od 13:00 do 15:00 hodin. Financování Vám zajistíme zdarma v našem hypotečním centru. Budeme se těšit.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu, 155 m², Karlovy Vary, ul. Plzeňská

Červenec 9th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.