Prodej rodinného domu, 154 m²

Cena: 16 880 000 Kč, Naše společnost Vám exkluzivně nabízí prodej krajního řadového rodinného domu v ul. U Andělky, v klidné a velice prestižní čtvrti v Praze 6 – Střešovicích. Dům má tři podlaží s dispozicí 3+1, možnost úpravy na 4+1, kde v přízemí je předsíň, kuchyň, obývací pokoj s výstupem na terasu a technická místnost s wc. Do mezipatra vede vzdušné celodřevěné schodiště a najdeme zde ložnici, koupelnu se sprchovým koutem vč.wc a v posledním patře velký samostatný pokoj, který lze rozdělit příčkou.
V rámci kompletní rekonstrukce v roce 2016 proběhlo celkové zateplení domu, výměna oken, nové rozvody elektřiny, vody a plynu, výměna střechy, kde byl použit italský stavebnicový systém, díky němuž je střecha pochozí. V domě jsou vinylové podlahy a parkety. Celková zastavěná plocha domu je 154m² a nabízí 2 zahrady na jižní a severní straně. Na terase na jižní straně je možnost využít sklípek.
Dům je situovaný na jednom z mála míst v Praze, kde si děti mohou hrát na ulici, protože je slepá a absolutně klidná. Poloha domu nabízí klid a soukromí, zároveň dostupnost veškeré městské infrastruktury.
PENB zatím není vyhotoven a do doby jeho vyhotovení uvádíme třídu G.
Prohlídky jsou po dohodě možné i o víkendu.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N93667.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu, 154 m²

Březen 14th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.