Prodej rodinného domu 150 m² Vepříkov

Cena: 6 250 000 Kč, Zprostředkujeme Vám prodej samostatně stojící rekreační chalupy s možností celoročního bydlení v malé obci Miřátky, část obce Vepříkov (3 km). Vzdálenost od města Chotěboř je cca 13 km. Dům je umístěný na pozemku o celkové výměře 1000 m2, zastavěná plocha činí 150 m2.
Dispozičně je tento dům řešen jako 5+1: kuchyň s jídelnou a kamennou pecí, světnice s krbem, 4 pokoje, 2 koupelny a 2 toalety.
Dům je napojen na všechny inženýrské sítě: elektřina, vlastní studna i veřejný vodovod, plyn, kanalizace. Topení plynové, TUV.
K dispozici je na pozemku venkovní gril s posezením, terasa, oválný bazén 10 x 5m s polykarbonátovým posuvným krytem (4 x 5 m dlážděný prostor pod krytem) – 50 m2. Dále dílna, garáž (úložný prostor) a sklep o výměře 9 m2. Parkování je možné před domem ve vlastním vjezdu, je zde prostor až na 3 automobily.
Ve vesnici Miřátky se nachází dětské hřiště, hřiště s umělým povrchem, místní hospoda a také zde můžeme navštívit stezku poznání.
Bližší informace o této nemovitosti zjistíte u realitního makléře. Rádi Vám zajistíme financování nemovitosti.
Těšíme se na Vás na prohlídce.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 150 m² Vepříkov

Červenec 15th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.