Prodej rodinného domu 150 m² Ústí nad Labem

Cena: 3 700 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje Prodej rodinného domu o 3 bytových jednotkách ve Vaňově, Ústí n/L. První byt je mezonetového typu 5+1 se vstupem na terasu, kde je posezení s krbem.Zahrádka s domkem na nářadí. Druhý byt je 2+1 s balkonem a terasou, třetí je podkrovní o velikosti 3+kk. Každý byt má své elektrické hodiny, vytápění je kotlem na tuhá paliva. Již je zažádáno o dotaci na topné čerpadlo. U domu je garáž a stání pro auto.
Střecha byla nově dělána před čtyřmi roky. Okna jsou v kombinaci plast a dřevo. Nové rozvody elektřiny. Podlahy jsou převážně dřevěné v kombinaci s dlažbou, v podkroví plovoucí podlahy. Celý pozemek je oplocen. V prostorných koupelnách vana a sprchový kout. Podmínkou je, nechat bydlet v nájmu na dožití straší paní, žijící v bytě 2+1. Vhodná investice pro velkou rodinu k bydlení, nebo i pronájmům. V okolí dostupná občanská vybavenost, školka je kousek od domu. Vyřízení hypotéčního úvěru samozřejmostí. Ev. číslo: 632882.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 150 m² Ústí nad Labem

Leden 23rd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.