Prodej rodinného domu 150 m² Svatoňovice

Cena: 0 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej samostatného rodinného domu se zahradou o rozloze 484m² v obci Svatoňovice, okr. Opava. Dům disponuje dvěma bytovými jednotkami, sklepními prostory a částečně půdou. V přízemí se nachází prostorná chodba s krbovými kamny, technická místnost, kde je umístěna pračka, bojler a bytová jednotka 3+1. Tato sestává z prostorných pokojů, kuchyně se spíží a renovované koupelny se sprchovým koutem a WC. Schodištěm z chodby se dostaneme do druhé bytové jednotky s dispozicí 1+1 a WC. Okna plastová. Vytápění řešeno kotlem na tuhá paliva, ohřev vody zajištěn bojlerem, odpady svedeny do kanalizace, plyn v obci není. Dům je součástí pozemku o zastavěné ploše 403m², jehož část tvoří také předzahrádka. Přilehlá zahrada skýtá prostor pro relaxaci v altánu nebo aktivní odpočinek při pěstování ovoce, zeleniny. Na dům navazuje hospodářská místnost s půdou.
V obci najdete mateřskou školu, obecní úřad, pohostinství. Výhodou je dobrá dostupnost veřejnou dopravou z Budišova nad Budišovkou i Vítkova (autobusové i vlakové spojení Budišov n. B. – Suchdol n. Odrou). Širší občanská vybavenost se nachází v Budišově nad Budišovkou (4min jízdy) nebo 7km vzdáleném městě Vítkově. Nedaleko se nachází Kružberská přehrada či zřícenina hradu Valdštejn. V případě zájmu Vás ráda přivítám na prohlídce. V rámci služeb zajistím kompletní právní servis a vyřízení financování. Ev. číslo: 636492.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 150 m² Svatoňovice

Říjen 2nd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.