Prodej rodinného domu 150 m² Nedachlebice

Cena: 1 990 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rodinného domu v obci Nedachlebice.

Řadový, přízemní dům má dispozici 2+1 a nachází se přímo v centru obce Nedachlebice. Dům je přístupný z poměrně velké předzahrádky kde je i vjezd pro auto na dvorek. Tento vjezd je možné využívat jako garáž pro osobní automobil. Dům je stavěn do tvaru “L”, kdy v uliční části se nachází větší pokoj sloužící jako ložnice. Z něj je přístup do obývacího pokoje a dále pak přes malou chodbu do kuchyně s jídelním koutem. V zadní části se nachází koupelna s vanou.

Dům je napojen na kanalizaci, plyn a elektřinu, voda je čerpána z vlastní studny umístěné na dvorku domu. Přípojka na vodovodní řad je k dispozici na hranici pozemku a je možné se na ni napojit.
Celý dům je vytápěn ústředním plynovým kotlem, je k dispozici i kotel na tuhá paliva.

Rodinný dům je obyvatelný, ale je vhodný spíše pro rekonstrukci nebo přestavbu, zejména o využití nástavby o další nadzemní podlaží, popř. podkroví.

K této stavbě lze dokoupit i sousední stavbu, která je určena k demolici, a získat tím nejen větší pozemek, ale i větší možnosti v rámci přestavby rodinného domu.

Další informace Vám rádi sdělíme na prohlídce. Ev. číslo: 637041.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 150 m² Nedachlebice

Prosinec 13th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.