Prodej rodinného domu 150 m² Klášterec

Cena: 1 800 000 Kč, Prodáváme dům o celkové rozloze pozemku 1145 m2 v klidné obci Klášterec. Dispozice domu v přízemí je kuchyně se sprchovým koutem, obývací pokoj, ložnice, komora. Ve zvýšeném přízemí je pokoj. K dispozici je klenbový sklep, garáž a prostorná půda, ze které je možné vybudovat další obytné místnosti. WC je suché. Vytápění je na tuhá paliva. U pozemku je přípojka na plyn. Zahrada je svažitá o celkové rozloze 936 m2.

Pokud hledáte dům, který není nový, s historickými prvky, má různá zákoutí, prostornou půdu s krásným výhledem do kraje, sklep třeba na víno, má svoje kouzlo a nachází se na pěkném místě. Tak tento dům je možná to co hledáte, jen je ho třeba opravit. Dům je určen k celkové rekonstrukci. Rádi Vám nemovitost ukážeme a podáme přesnější informace na místě při prohlídce a pak sami posoudíte jestli je dům pro Vás to pravé . Občanská vybavenost je v obci Olšany vzdálené 2 km. Dům je možné využít k bydlení nebo k rekreaci. Financování nemovitosti Vám zajistíme

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 150 m² Klášterec

Leden 10th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.