Prodej rodinného domu 150 m² Dolní Benešov

Cena: 0 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej dvougeneračního rodinného domu s terasou, zahradou, vnitřním stáním pro automobil nacházejícího se v Dolním Benešově. Jedná se o zděný, podsklepený rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami, jedním pokojem v podkroví pod sedlovou střechou a půdou. Do domu vejdeme do vstupní haly, která slouží ke garážování osobního automobilu a je zároveň průchozí na zahradu za domem. Ze vstupní haly vedou schody do přízemí domu. Zde se nachází zrekonstruovaná bytová jednotka 2+1 (56,48m²). Disponuje chodbou, ze které se dostáváme do koupelny se sprchovým koutem a WC, ložnice a na jejím konci do obývacího pokoje a kuchyně. Na podlaze je položena laminátová podlaha, v koupelně pak dlažba. Z kuchyně vcházíme na opravdu prostornou částečně zastřešenou terasu. Na tuto se dostaneme také z mezipodesty schodiště.
Po schodech vystoupáme do patra, kde je umístěna další bytová jednotka 2+1, která sestává ze dvou pokojů, kuchyně s jídelnou a koupelny s vanou a WC. Podlahovou krytinu tvoří parkety v pokojích a dlažba v koupelně.
V celém domě jsou euro okna, elektrické venkovní rolety. Vytápění zajišťuje kondenzační kotel zn. Vaillant. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě. K dispozici také studna.
Nemovitost leží na pozemku s výměrou 262m². S domem pak tvoří jeden funkční celek zahrada o velikosti 79m². Zahrada je okrasná a vysloveně vybízející k relaxaci a odpočinku.
Dolní Benešov leží uprostřed komunikačního tahu mezi okresním městem Opavou a krajským městem Ostravou. S okolními městy a obcemi je spojen autobusovou a železniční dopravou. Najdete zde mateřskou, základní i uměleckou školu, zdravotní středisko, kulturní dům, mnoho různých spolků a kroužků, poštu, obecní úřad. Městečko je obklopeno rybníky, částí obce prochází značená cyklistická trasa s napojením na město Hlučín či Ostravu. V městské části Dolního Benešova – Zábřehu se rozprostírá areál letiště s přistávací dráhou.
Volný koncem letošního roku. Pro bližší informace a domluvení termínu prohlídky mne neváhejte kontaktovat! V rámci služeb nabízíme zajištění finančního poradenství a vyřízení hypotečního úvěru. Ev. číslo: 635299.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 150 m² Dolní Benešov

Červenec 14th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.