Prodej rodinného domu 150 m² Chotěboř

Cena: 6 495 000 Kč, Nabízíme prodej dvoupodlažního rodinného domu 5+kk v okrajové části města Chotěboř. Součástí nabídky je zahrada, garáž a parkovací stání. Dům je nyní ve výstavbě, předpokládaný termín dokončení je v létě 2023.
V 1. nadzemním podlaží se nachází zádveří orientované na SV, technická místnost, schodiště, WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem orientovaným na JV a garáž. Za obývacím pokojem se nachází prostorná terasa o výměře 19,5m2. V 2. nadzemním podlaží je dále hala se schodištěm, ložnice, 3 pokoje a koupelna s WC. K domu dále náleží prostorná půda.
Dům disponuje novými plastovými okny s izolačními trojskly a je kompletně zateplený. Nebude zde tedy docházet ke zbytečným tepelným ztrátám. Díky tomu lze garantovat úsporu na vytápění v zimní sezóně. Bude zařízen v moderním standardu. Vzhledem k okolnosti, že interiér ještě není dodělaný, je možnost po dohodě částečně změnit dispozici. Například vytvořit dvougenerační bydlení, kde první i druhé patro lze přizpůsobit, jako samostatné byty.
Celková užitná plocha domu je 132 m2. Plocha zahrady zhruba 300m2 včetně terasy. Nabízený dům tvoří 1/2 dvojdomku.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 150 m² Chotěboř

Duben 6th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.