Prodej rodinného domu 145 m² Radimovice

Cena: 3 998 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej patrového, rodinného domu dispozice 4+1, o zastavěné ploše 130 m², stojícím na vlastním, oploceném pozemku velikosti 805 m². Dům z r.1927 byl postupně rekonstruován, v r.1988 proběhla kolaudace přístavby vstupu, koupelny, WC, garáže, dílny, kolny a přístřešku. Zároveň došlo k podříznutí nemovitosti a položení izolace proti vlhkosti a nových betonových podlah. V přízemí domu je kuchyň, dva pokoje, koupelna a WC. V 1.patře jsou dva pokoje a dva menší pokojíky. Dům má suchý, prostorný sklep. Je napojen na veřejný vodovod, ale má i vlastní studnu. Vytápění je zajištěno elektrokotlem a krbovými kamny. V kuchyni a pokoji jsou velice zachovalé parkety, jinak dlažba a PVC. Na zastřešenou, zděnou terasu je vstup z dílny a obývacího pokoje. Mimo garáže lze parkovat na pozemku u domu nebo před domem.
Dům je situován v nádherném, klidném prostředí v blízkosti lesa a jednoho z našich nejkrásnějších zámků, novogotického Sychrova, jehož historie sahá až do 15.století. Za zmínku stojí i sychrovský kamenný viadukt, výjimečná, technická památka, která slouží už přes 150let. Největší předností této lokality je její dopravní dostupnost, 5 minut na dálnici D10 nebo necelých 30 minut do Ml. Boleslavi či do Liberce. Obec Radimovice má základní občanskou vybavenost.
V případě, že Vás tato nemovitost zaujala mě neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 21752.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 145 m² Radimovice

Říjen 31st, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.