Prodej rodinného domu, 144 m²

Cena: 10 735 000 Kč, V exkluzivním zastoupení majitelů Vám nabízíme ke koupi prostorný dům s dostatkem úložných prostor v obci Syrovice nedaleko Brna.
Dům s praktickou dispozicí 4+kk je součástí nové moderní zástavby, kde převažující většinu obyvatel tvoří rodiny s dětmi.
V Syrovicích se snoubí rodinné bydlení v poklidné atmosféře s výbornou dostupností do velkoměsta. Syrovice jsou vinařskou obcí s množstvím různorodých akcí jak pro děti, tak i pro dospělé. Za zmínku určitě stojí události jako ples, masopust, hody, sportovní akce jako hasičské a rybářské závody, dětské dny, kuličkiády a drakiády, výstavy vín, letní kino, příměstské tábory, a další. Syrovice patří k obcím s bohatým kulturním životem.
Rozprostírají se na jižním okraji Brna, nabízí klid v obklopení přírody a občanskou vybavenost v podobě pošty, 3 obchodů, školy, školky, bistra i vyhlášené cukrárny.
Zastávka autobusu je 3 min pěšky od domu a autobusem jste v centru Brna za 35 minut. Autem trvá cesta do centra Brna cca 17 minut.
Promyšlená dispozice 4+kk a užitná plocha 144 m² nabízí vše, co potřebujete k pohodlnému rodinnému i pracovnímu životu. Prostor před domem poskytuje parkování pro 2 auta.
Nad jeho obytnou částí se nachází, v současné chvíli majiteli nevyužívaná, půda.
Vstupní prostor domu tvoří hala s na míru vyrobeným nábytek. První dveře vlevo Vás zavedou do vzdušné koupelny s WC, která také slouží jako místnost pro umístění pračky a sušičky. Dále v 1.NP naleznete komoru pro uskladnění věcí. Srdcem celého 1.NP je velkorysý obývací pokoj s kk orientovaný na východ, ze kterého vyjdete ven na terasu s posezením. Zahrada za domem o velikosti 119 m² poskytuje prostor nejen pro dětské hry, ale také možnost relaxace , grilování a jiných společně trávených chvil s rodinou či přáteli.
Ve 2.NP naleznete západně orientovanou ložnici, 2 dětské pokoje a skvěle dispozičně řešenou šatnu, kde jsou na míru vyrobené skříně pro úschovu všeho potřebného. Opravdovým komfortem je hlavní prostorná koupelna v tomto patře, která se pyšní rohovou vanou.
Celkové měsíční náklady na provoz domu jsou 4.000,- (1.000,- voda, 3.000,- elektřina).
Internet je řešen optickým kabelem.
Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler a teplo v domě je řešené elektrickým podlahovým vytápěním.
Dům byl zkolaudován v roce 2016 a stávající majitelé jsou jeho prvními majiteli.
Nemovitost bude volná k nastěhování cca 07/08 2022.
Pokud Vás tento krásný dům zaujal, neváhejte mne kontaktovat pro domluvení prohlídky a více informací.
Rádi Vám zprostředkujeme také exkluzivní financování této nemovitosti. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N94179.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu, 144 m²

Červenec 16th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.