Prodej rodinného domu 143 m² Praha-Dolní Počernice

Cena: 13 758 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej patrového rodinného domu se zapuštěným bazénem, francouzským oknem, terasou a s vlastní zahrádkou v klidné části Prahy (P9 – Dolní Počernice). Dům prošel v roce 2005 celkovou rekonstrukcí včetně rozvodů vody a elektřiny. Topení je ústřední, plynové, s novým kotlem, energetický štítek dosud nebyl zpracován a jen proto uvádíme energetickou třídu G. K domu patří pevný zapuštěný bazén, prostorná garáž a další nekryté parkovací stání. Dům je částečně podsklepený a je ve velmi dobrém stavu, potřebné však mohou být drobné opravy venkovních nátěrů.

V okolí je množství zeleně – malebný dolnopočernický park s botanickou zaradou, oranžérií, oblíbenou restaurací Léta Páně i s italskou pizerií, několik větších rybníků, turistických cest a moderních cyklostezek vedoucích na různá místa Prahy i do oblíbeného Klánovického parku. Přestože nemovitost leží na samém okraji Prahy, je i v této části města vynikající infrastruktura a dopravní spojení s centrem: autobusem 109 na Palmovku, vlakem S1 jen 15 minut na Masarykovo nádraží a několik dalších autobusů do okolních čtvrtí.

Nedaleko odtud najdete nákupní centra Europark Štěrboholy a Centrum Černý Most, obchody Billa a Albert jsou v docházkové vzdálenosti. V obci je také škola, školka, zdravotní středisko, několik dětských hřišť ale i oblíbený fotbalový klub s vlastním hřištěm a možností profesionálního tréninku, tenisové a nohejbalové hřiště, jezdecký klub, golfový klub, ekologická farma, louky a potůčky pro venčení pejsk, svahy pro dětské zimní radovánky, jazyková škola pro nejmenší a řada dalších atraktivních příležitostí k aktívnímu odpočinku pro celou rodinu. Zdejší olíbená restaurace Svornost s vlastním kulturním sálem pak je považována za domovský přístav známé hudební skupiny Greenhorns.

Láká vás představa bydlení v takovém domě? Neváhejte a spojte se s naším makléřem dřív, než vás předběhne někdo jiný! Budeme se těšit na setkání s Vámi. Ev. číslo: 636191.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 143 m² Praha-Dolní Počernice

Září 8th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.