Prodej rodinného domu 143 m² Liberec

Cena: 0 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují exklusivně prodej rodinného domu se zahradou, garáží a sklepem ve Vratislavicích nad Nisou. Dům z roku 1910, 143m² zastavěné plochy je vyklizen před celkovou vnitřní rekonstrukcí. Je částečně podsklepen 13m². V přízemí najdete chodbu, žulové schodiště do podkroví, kuchyň, jídelnu, pokoj, koupelnu s wc, zádveří a obývací pokoj celkem 98m². V místnostech je betonová podlaha a dlažba. Obývák je bez podlahy, pouze písek. Wc a koupelna je bez sanitárního vybavení. Podkroví má 110m² a dvě velké otevřené, samostatné místnosti, které spojuje velký nevyužitý prostor. Sedlová střecha je plechová, nově natřená. Je zde přívod vody, plynu a elektřiny. Dům má septik. Použité stavební materiály – běžné stavební konstrukce a provedení je z větší části zděné a částečně dřevěné. Okna a dveře jsou dřevěná. Garáž má montážní jámu.
Okolo domu je kamenná dlažba a ze předu je dům obložený žulovou dlažbou. Zahrada je udržována a oplocená živým habrem a dřevěným plotem. Jde o velmi klidnou a přátelskou lokalitu. Poblíž úžasné cyklostezky, les, sjezdovky Bedřichov, Ještěd nebo Javorník a také bike park ve Vratislavicích. Dům je vhodný pro rekreaci, ale i trvalé bydlení. Pro více informací volejte makléře. Ev. číslo: 23150.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 143 m² Liberec

Srpen 13th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.