Prodej rodinného domu, 142 m²

Cena: 6 990 000 Kč, Nabízíme k prodeji dům/chalupu o velikosti 3+1 a užitné ploše 142 m2 v obci Kundratice u Jilemnice s pozemky o celkové rozloze 8 958 m2, z toho pozemek 839 m2 je dle územního plánu stavební.
• Obývací pokoj
• Pokoj 1
• Pokoj 2
• Kuchyň
• Koupelna
• Technická místnost
• Chodba
• Sklep
• Půda s možností půdní vestavby
Dům se nachází na mírně svažitém a slunečném svahu směrem na jih. Rekonstrukce proběhla v letech 2003-2008 a 2019-2022 (střecha, komín, vytápění, interiéry). Dřevěná špaletová okna jsou orientovaná na jih a východ. Na podlahách je položena dlažba nebo masiv. Ohřev teplé vody je zajištěn el. bojlery. Vytápění je řešeno kachlovými kamny s vestavěným výměníkem s oběhem do radiátorů. Jako náhradní zdroj vytápění mohou sloužit infračervé panely. Kamna jsou dominantou celého domu. Dům je napojen na obecní vodovod, kanalizaci a elektřinu (slabo i silnoproud), telefonní kabel/internet. U domu je vlastní studna.
Ovocný sad plný jabloní a švestek, které stále plodí. Část pozemku tvoří dřevinný porost, který může sloužit k získávání dřeva na topení. Dům je umístěn na velmi slunečném místě a je tak ideální pro řešení instalace fotovoltaiky na střechu. Zajištěním vlastní výroby elektrické energie a napojení na studnu se dům může stát nezávislým na vnějších připojeních.
Nemovitost lze využívat jak pro trvalý, tak i rekreační pobyt. V nedaleké blízkosti se nacházejí podkrkonošská města Jilemnice, Vrchlabí a Semily. V příjemné dojezdové vzdálenosti se nacházejí lyžařská střediska Špindlerův Mlýn, Horní Mísečky, Benecko nebo Rokytnice nad Jizerou.
Koupi lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám za výhodných podmínek pomůžeme zprostředkovat.
Osobní pohled makléře: Chalupa/dům má své kouzlo. Kachlová kamna v hlavní části domu jsou jako z pohádky. Dům je připraven na trvalé bydlení, pro náročnější bude třeba rekonstrukce. Rozsáhlé pozemky kolem domu zajišťují dostatek soukromí a krásný výhled do krajiny. Pro chalupaření a nenáročné bude třeba udržovat travní porost v okolí domu na cca 1000 m2.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N96173.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu, 142 m²

Srpen 21st, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.