Prodej rodinného domu, 141 m², Velké Meziříčí, ul. Zámecká

Cena: 7 749 000 Kč, Dovedete si představit bydlet v podzámčí? Jen pár metrů od zámku a zámecké zahrady a přitom pouhých deset minut pěšky do centra? Kdo by jednou nesnil bydlet na zámku? Teď se sen může stát skutečností. Nabízíme Vám rodinný dům o dispozici 4+1 a 2+1 s opravdu prostornou garáží pro dvě auta a zahradou. Nesmíme opomenout dvě velké terasy, které již teď čekají na Vás, aby jste si je přetvořili dle svých představ a mohli si zde užívat odpočinek při knížce, se sklenkou dobrého vína, nebo se jen tak dívali a užívali si nádherného výhledu, který se Vám nabízí. Pokud máte rádi společnost a posezení s přáteli, či rodinou. Určitě oceníte svou vlastní vinárnu s krbem a velkým dubovým stolem. V případě, že byste měli chuť ještě budovat, máte zde půdu, kde se dá nádherně využít celý prostor.
Využijte této jedinečné nabídky a splňte si svůj sen. Zavolejte a zarezervujte si prohlídku. V případě Vašeho zájmu, Vám rádi zdarma pomůžeme vybrat to nejlepší financování na trhu

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu, 141 m², Velké Meziříčí, ul. Zámecká

Duben 30th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.