Prodej rodinného domu 140 m² Úvalno

Cena: 2 300 000 Kč, Hledáte dům s vlastní zahradou za cenu bytu? tak to je ta správná volba. Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej rodinného domu v obci Úvalno.

Dispozičně je řešen jako 3+1 s možnosti vybudovaní dalších místnosti. Dispozičně řešený: vstupní chodba, kuchyň a tři samostatné pokoje. Dále je tu koupelna s rohovou vanou a toaletou. V kuchyni, chodbě a koupelně dlažba, obývací pokoj a ložnice PVC, v dětským pokoji plovoucí podlaha. Součástí domu je hospodářská budova na uskladnění potřebných věci a také pro přípravu paliva na topení nebo dílna. Vytápění je zajištěno kotlem na tuhá paliva, plyn zaveden na pozemku, voda obecni, ohřev vody je řešen bojlerem. Odpad je sveden do kanalizace. Střecha je sedlová eternit.
Výhodou nemovitosti je bezesporu její lokalita a orientace ke světovým stranám. Obytné místnosti jsou orientovány na jihozápad. Dům je situován v obytné zástavbě obce s přímým přístupem z místní asfaltové komunikace. Parkovací místo na dvoře.
V obci je pošta, škola, mateřská školka, prodejna restaurace, hřiště, koupaliště, krásna rozhledna. v okolí jsou místa na vycházky do přírody a relax.
Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že vám doporučíme nejlepší financování vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 140 m² Úvalno

Květen 29th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.