Prodej rodinného domu 137 m² Slaný

Cena: 8 900 000 Kč, Zprostředkujeme Vám exkluzivně prodej moderního domu 4+KK/G s výbornou dostupností Prahy cca.2 minuty od dálnice D7 v Slaný-Kvíc. Tento krásný rodinný dům po kompletní rekonstrukci a kolaudaci v červnu 2023, Vám nabídne vše co potřebujete pro pohodlný a moderní život. Dům stojí na celkovém pozemku o rozloze 530m² s obytnou plochou 88,7m² a užitnou plochou 137m². K domu je možnost dokoupení dalších cca.150m² zahrady od města. Již nyní se dá využívat jako další část zahrady.,

Pro Vaši bezpečnost je nainstalováno COP zabezpečení Jablotron a video nahrávání kamerovým systémem s nočním viděním, protipožární systém Tresar. Dům je plně připraven pro chytrou domácnost, kde si můžete pomocí Android, IOS propojit a ovládat elektrický kotel, vchodové dveře, TV, kamery a lednici, zkrátka vše co lze připojit. Ve svém telefonu tak můžete vidět, poslouchat, i mluvit s okolím svého domu z pláže u moře, ať už jste kdekoliv

V interiéru najdete podlahové elektrické vytápění, kuchyňskou linku na zakázku od Baoba s kvalitními spotřebiči značky Whirlpool, stejně jako kvalitní dveře a obložky značky Sapeli. Dům má dále 2 koupelny vybavené produkty Ravak a sanitárním vybavením Geberit.

Exteriér nabízí krásnou zahradu pro relaxaci s více než 200m² zámkové dlažby pro parkování až 5ti aut. Za domem se nachází další místnost, kterou lze využít jako posezení, garáž pro motorky nebo dílnu s vlastním vytápěním. Navícna zahradě krom automatických světel, kamer, skleníku, najdeme i funkční studnu.

Tento dům nabízí vynikající dostupnost do Prahy s blízkým nájezdem na dálnici D7 a je situován v pohodlné vzdálenosti od měst Prahy, Kladna a Slaný.

Pokud hledáte moderní a dobře vybavený dům v klidné lokalitě, tato nabídka je pro Vás ideální. Dům je připraven k okamžitému bydlení, bez daších investic. Plný nejmodernějších technologií pro Vaše pohodlné a bezpečné žití s rodinou. Hypotéční úvěr umíme vyřídit u všech bankovních institucí. PENB prozatím nedodán, proto uvádíme ze zákoné povinnosti G. Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací a prohlídku Ev. číslo: 30897.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 137 m² Slaný

Září 13th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.