Prodej rodinného domu 136 m² Kostelany nad Moravou

Cena: 1 650 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rodinného domu 3+1 v Kostelanech nad Moravou.

Přízemní řadový dům s dispozicí 3+1 má obytnou plochu 110 m² a celkovou užitnou 136 m². Zádveří domu navazuje spojovací chodba obepínající celý dům. V přední části domu se nachází 2 samostatné průchozí pokoje, v současnosti sloužící jako obývací pokoj a pracovna. V zadní části domu je pak ložnice, kuchyně se spižírnou a koupelna. Zadní část domu je jediná, která je částečně podsklepena (sklep 10 m²). Nad tímto sklepem je k dispozici komora.

Do domu je přivedena plynová přípojka a dům vytápí plynový kotel. Voda je z vlastní studny umístěné na dvorku a čerpaná domácí vodárnou umístěnou ve sklepě. Přípojka veřejného vodovodního řadu je přímo před domem a není problém s napojením na dům. Dům je také připojen na veřejnou kanalizaci. Ačkoliv dům procházel průběžnou údržbou, je v současnosti určen k rekonstrukci.

Dům se nachází v klidné části obce Kostelany nad Moravou v blízkosti cyklostezky spojující Kostelany se Starým Městě a Uherským Hradištěm. Výhodou je také velmi dobrá dopravní dostupnost do Staré Města, Uherského Hradišti i Kunovic.

Pro více informací kontaktujte realitního makléře. Ev. číslo: 634428.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 136 m² Kostelany nad Moravou

Květen 10th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.