Prodej rodinného domu 134 m² Hradec Králové

Cena: 12 990 000 Kč, Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji samostatný rodinný dům se zahradou v Hradci Králové v atraktivní a vyhledávané městské části Nový Hradec Králové, ul. Hlavní. Celková výměra pozemku 916 m2.
Disp.
1. PP: schodiště, chodba, prádelna, dílna, garáž, sklad. 1. NP: závětří, veranda, schodiště, chodba, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, pokoj, koupelna, WC, balkon. Podkroví: chodba, 2 pokoje, koupelna s WC, lodžie, nevyužité půdní prostory.
K příslušenství domu náleží zděná kolna, dřevěný altán, skleník. Dům je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci, elektroinstalace světelná i třífázová, možnost připojení na plyn. Vytápění ústřední kamny na TP, nyní el. přímotopy, zdroj teplé vody el. bojler.
Dům je převážně v původním stavu se zařizovacími předměty z 80. let minulého století. Nemovitost je vyklizená a připravená k zahájení rekonstrukce dle představ nového majitele. K dispozici je původní stavební dokumentace.
Slunný pozemek obdélníkového tvaru orientovaný na jihozápad zajišťuje dostatek soukromí pro odpočinek a relaxaci.
Výhodou je klidná lokalita v těsné blízkosti Novohradeckých lesů s dobrou dostupností občanské vybavenosti i přírody.
Cena 12.990.000 Kč včetně právních služeb a provize RK. PENB připravujeme, proto nyní uvádíme třídu G. Více informací u makléře zakázky. Doporučujeme prohlídku!

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 134 m² Hradec Králové

Duben 3rd, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.