Prodej rodinného domu, 130 m²

Cena: 3 199 000 Kč, Exkluzivně nabízíme rodinný dům v obci Košťálov. Dům s užitnou plochou 130 m2 a s pozemky o celkové výměře 1022 m2 prošel v posledních letech částečnou rekonstrukcí vnitřních prostor.
Dispozice domu:
Přízemí – veranda, vstupní chodba, kuchyňský kout spojený s jídelnou a obývacím pokojem, pokoj, koupelna, toaleta. Po zděných schodech se dostanete do podkroví, kde je pokoj – ložnice. Podél zkosené střechy jsou další 2 menší samostatné místnosti. V patře je prostorná chodba.
Vytápění domu zajišťuje elektrokotel a v hlavní místnosti – obývací pokoj jsou umístěná krbová kamna. Voda je z veřejného vodovodu. Ohřev teplé vody je zajištěn el. bojlerem. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci.
Součástí prodeje je kůlna, dílna a garáž a o jejich setrvání či zrušení rozhodne nový majitel. Místo nich zde případně vznikne prostor pro posezení pod pergolou či zahrádka. V celkové výměře pozemků je pozemek určený k plnění funkce lesa o rozloze 327 m2, který je ve svahu. Možný zdroj dřeva.
Pozemek je oplocen starším pletivovým plotem a je zde kovová brána a branka pro vstup k domu. Nemovitost je vhodná k rekreaci i trvalému bydlení. V Košťálově je veškerá občanská vybavenost a rekonstruuje se zde i koupaliště. Pro rekreační využití umístění domu nabízí přímou dostupnost do lyžařských areálů a v Praze jste za cca 1 h a 30 min.
Dům je ihned k dispozici, prohlídky jsou po dohodě možné i o víkendu.
PENB zatím není vyhotoven a v souladu se zákonem 406/2000 Sb. uvádíme energetickou náročnost budovy třídy G.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N96327.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu, 130 m²

Září 2nd, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.