Prodej rodinného domu 130 m² Jevíčko

Cena: 3 490 000 Kč, Cenu uvádíme včetně provize, poplatků a právního servisu.
Nabízíme Vám k prodeji velmi dobře udržovaný rodinný domek, vhodný k trvalému bydlení, případně celoroční rekreaci, v klidné části města Jevíčka.
Polořadový zděný rodinný dům o přibližné užitné ploše 130 m2 je cihlový, s dřevěnými krovy a klasickou pálenou taškou na valbové střeše. Volný štít a stěna do dvora jsou zatepleny, druhým štítem dům přiléhá k vedlejší stavbě. Je částečně podsklepený, suchý větraný sklep má výměru cca 4 m2.
Dispozice přízemí tvoří vstupní hala (16,2 m2) se vstupem do koupelny (6 m2), komory (3 m2) a chodby (4,9 m2), která je dále průchozí do kuchyně (12 m2) a obývacího pokoje (15,1 m2), a ložnice (12 m2).
Podkroví nad dřevěným schodištěm zahrnuje letní nevytápěnou ložnici (22,2 m2) a úložné místnosti. Novější přístavba je orientovaná do dvora, kde se nachází i technické zázemí domu včetně garáže.
Domek je připojený na všechny veřejné sítě včetně plynu, vytápění zajišťuje plynový kotel.
Na obytnou a technickou část nemovitosti navazuje rovinatá zatravněná zahrada s výměrou 273 m2. Zepředu náleží k domu oplocená udržovaná předzahrádka. Pozemek má celkem 500 m2.
Tento udržovaný rodinný dům se nachází v ulici Nappova v nízké obytné zástavbě, v dosahu všech obchodů a služeb třítisícového města Jevíčka. Vzhledem k blízkosti přírody, lesů, turistických tras a cyklostezek je domek vhodný i k celoroční příjemné rekreaci.
Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto uvádíme třídu G.
S vyřešením financování koupě Vám rádi pomůžeme. Nemovitost je k dispozici ihned.
Zevrubné informace k nemovitosti získáte nejlépe na prohlídce. Kdykoli zavolejte, těšíme se na Vás.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 130 m² Jevíčko

Říjen 26th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.