Prodej rodinného domu 130 m² Jesenice

Cena: 3 490 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej domu 4+1 v Jesenici u Rakovníka se zahradou o výměře 779m². V domě je momentálně užíváno přízemí zde je vstupní chodba,kuchyň z dveřmi na terasu,velký obývací pokoj,ložnice, koupelna s vanou a toaletou.
V patře jsou dva pokoje,které jsou v původním stavu,dají se používat zatím jako letní pokoje je zde i topení (přímotypy),horší přístup do patra. Od roku 2008 dům prochází postupně rekonstrukcí jsou zde všude vyměněná okna za plastová,kompletní podlahy,zdiva,stropy,elektroinstalace,velmi pěkná koupelna. Kompletní dokončovací práce čekají na nového majitele bude mít možnost si dodělat věci dle své představy. Dům je prostorný a slunný podlahová plocha je cca 90m² plus podkroví cca 40 m². Dům je celý podsklepený,je zde dost prostoru na ukládání zahradní techniky,nářadí atd. V domě je nově udělané ústřední topení na elektriku vše v mědi,nové radiátory. Voda je zde užívána z městského řádu,odpady jsou svedeny do kanalizace.
U domu je moc hezká okrasná zahrada.která je lehce svažitá,najdete zde ovocné i okrasné stromy, dále je zde zapuštěný bazén ovál 5,5mx4m.Tato nemovitost je kompletně velice zajímavá,nabízí trvalé bydlení nebo rekreaci v obci kde naleznete vše co je potřeba k běžnému životu. Koupi mohu pouze doporučit. Ev. číslo: 636243.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu 130 m² Jesenice

Září 29th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.